Hotel Paradiso

0

Wasz własny kąt

Pokoje typu Standard
Są to pokoje o niewyszukanych, prostych wnętrzach. W zależności od wielkości mogą pomieścić od 1 do 5 osób. Posiadają łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, TV SAT, Wi-Fi, sejf oraz balkon.

Pokoje typu Junior Suite
O powierzchni od 29m2 przeznaczone dla 2/3 osób. Niecodzienny charakter nadaje tym pokojom łóżko z baldachimem i mały salonik. Posiadają przestronną łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, TV SAT, Wi-Fi, sejf oraz obszerny balkon.

Pokoje typu Suite
Duży pokój o powierzchni 44m2 przeznaczony dla 2/5 osób. Posiada przestronną łazienkę z prysznicem z hydromasażami, suszarkę do włosów, garderobę, TV SAT, Wi-Fi, sejf oraz obszerny balkon.

Pokoje typu Superior
O powierzchni 24-26m2 przeznaczone dla 2/3 osób. Posiadają wszystkie udogodnienia: łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, sejf, TV SAT, telefon, Wi-Fi oraz balkon.

Pokoje typu Deluxe
Przestronne pokoje o powierzchni 23-25m2 przeznaczone dla 2/3 osób są dopracowane w najmniejszym szczególe. Posiadają wszystkie udogodnienia: łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, sejf, TV SAT, telefon, Wi-Fi oraz balkon.

Coś dla ciała i dla ducha

Sport to zdrowie, ale po nartach należy odpowiednio zadbać o swoje ciało. W tym hotelu można zrobić to w centrum wellness „Centro Vital” gdzie można zrelaksować się podczas seansu w saunie fińskiej, wannie z hydromasażami lub umówić się na masaż. Dla osób, którym nie wystarczają szaleństwa na śniegu, hotel proponuje ćwiczenia w sali fitness.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem