Bait All

0

Charakterystyka rezydencji

Bait All, to niedawno powstała rodzinna rezydencja, posiadająca cechy klasycznego domu górskiego, bierze swoją nazwę od miejscowości Livigno.
Właściciele współpracują z supermarketem, wypożyczalnią sprzętu narciarskiego i restauracją, które znajdują się 20 m od głównego budynku.

Opis apartamentów

Apartament Sandra
3-pokojowy, 6-osobowy, o powierzchni 53 m2, położony na pierwszym piętrze.
Posiada: duży salon z aneksem kuchennym, 2-osobową rozkładaną sofą i stołem, TV LCD z telewizją satelitarną i dużym balkonem. Apartament składa się z dwóch pokoi: sypialni z łóżkiem małżeńskim i sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami. Łazienka z prysznicem, toaletą, umywalką, bidetem i suszarką do włosów. Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty, a także w urządzenia takie jak: zmywarka, płyta ceramiczna, piekarnik, mikrofalówka, lodówka, ekspres do kawy Melitta, czajnik elektryczny , wszystko dla komfortowego wypoczynku.

Apartament Stefano
3-pokojowy, 6-osobowy, o powierzchni 54 m2, położony na drugim piętrze. Apartament jest urządzony ładnie i funkcjonalnie.
Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2-osobową rozkładaną sofą i stołem, TV LCD z telewizją satelitarną i dużym balkonem, pokoju z łóżkiem małżeńskim i dużą szafą, drugi pokój posiada także wbudowane szafy, dwa pojedyncze łóżka (z możliwością łączenia). Ponadto, łazienka z prysznicem, WC, umywalka, bidet, podgrzewany wieszak na ręczniki, suszarka do włosów.
Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty: zmywarkę, płytę ceramicznę, piekarnik, mikrofalówkę, lodówkę, ekspres do kawy Melitta, czajnik elektryczny, wszystko do wygodnego wypoczynku.

Apartament Michela
2-pokojowy, 4-5-osobowy, o powierzchni 39 m2, położony na pierwszym piętrze. Apartament posiada: salon z kuchnią w stylu antycznym, z sofą , stołem ,TV LCD z telewizją satelitarną i dużym balkonem. Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty: zmywarkę, płytę ceramiczną, piekarnik, mikrofalówkę, lodówkę, ekspres do kawy Melitta, czajnik elektryczny, wszystko dla komfortowego wypoczynku. Ponadto: sypialnia z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym, łazienka z prysznicem, toaletą, umywalką, bidetem, kolejowym podgrzewany na ręczniki i suszarkę do włosów.

Apartament Gabriele
2-pokojowy, 5-osobowy, o powierzchni 42 m2, położony na drugim piętrze.
Dobrze oświetlony pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2-osobową rozkładaną sofą i stołem, TV LCD z telewizją satelitarną i dużym balkonem.
Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty: zmywarkę, płytę ceramiczną, piekarnik, mikrofalówkę, lodówkę, ekspres do kawy Melitta, czajnik, wszystko dla komfortowego wypoczynku.
Ponadto: sypialnia z łóżkiem małżeńskim i rozkładanym fotelem, łazienka z prysznicem, toaletą, umywalką, bidetem i suszarką do włosów.

Apartament Federico
2-pokojowy, 4-osobowy, o powierzchni 35 m2, położony na pierwszym piętrze. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2-osobową rozkładaną sofą, stołem, TV LCD z telewizją satelitarną i dużym balkonem.
Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty: zmywarkę, płytę ceramiczną, piekarnik, mikrofalówkę, lodówkę, ekspres do kawy Melitta, czajnik, wszystko dla komfortowego wypoczynku.
Ponadto: sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka z prysznicem, toaletą, umywalką, bidetem, i suszarką do włosów.

Za kulisami

Pobyt w rezydenci Bait All łączy w sobie wszystko – sport, naturę oraz relaks

Internet

płatny ekstra

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem