Casa Azzurra

0

Charakterystyka rezydencji

Casa Azzurra to niedawno wybudowana, kameralna, pełna uroku willa o charakterystycznym alpejskim stylu. Zaprasza swych gości do komfortowych, gustownie urządzonych i praktycznych apartamentów przeznaczonych dla od 2 do 8 osób. W rezydencji znajduje się 6 nowoczesnych apartamentów. Wszystkie apartamenty posiadają ogrzewanie autonomiczne i są wyposażone w TV-SAT, sejf, suszarkę do włosów i dysponują nowocześnie urządzoną kuchnią (kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń itd.). Wyjątkowa gościnność właścicieli willi pozwoli Państwu spędzić wspaniały i relaksujący urlop. Poza serdecznością na terenie Casa Azzurra znajdziecie do Waszej dyspozycji: prywatny parking, ogrzewany ski-room i specjalne pomieszczenie z kącikiem “zrób to sam”, gdzie można wyczyścić i przygotować sprzęt narciarski.

Położenie

40 m od przystanku skibusu, 200 m od wyciągòw (do rezydencji można zjechać na nartach), od głòwnego deptaku Livigno willę dzieli około 5-minutowy spacer. Z apartamentu Moon położonego w centrum do przystanku skibusu jest 50 m, a do wyciągòw (“Sitas” e “Valandrea”) 200 m.

Opisy apartamentów

Zenith – to apartament 2-pokojowy dla 4 osób o pow. około 50 m2 znajdujący się na poddaszu Casa Azzurra. Posiada charakterystyczny drewniany dach, a złożony jest z sypialni z łóżkiem małżeńskim (z możliwością dostawienia łóżka pojedynczego), z salonu/kuchni z 2-osobową sofą rozkładaną i balkonem oraz z łazienki z prysznicem. W najniższych punktach apartament ma niemniej niż 1,5 m.

Alpha – to obszerny apartament 4-pokojowy dla 6 osób o pow. około 82 m2 znajdujący się na parterze Casa Azzurra. Złożony jest z dwóch sypialni z łóżkiem małżeńskim, z sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi (na życzenie z możliwością połączenia w małżeńskie), z salonu/kuchni z 2-osobową sofą rozkładaną oraz dwóch łazienek: jednej z prysznicem i drugiej z prysznicem/wanną. Przystosowany także dla osòb niepełnosprawnych.

Sirio – zupełnie nowy, położony na pierwszym piętrze apartament 4-pokojowy dla 5-6 osób, o powierzchni 70 m2, 3-pokojowy, 4-6-osobowy, składający się z sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem małżeńskim (z możliwością dostawki – trzecie łóżko) i balkonem, sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, sypialni z łóżkiem pojedynczym, przestronnego pokoju dziennego z 2-osobową rozkładaną sofą i balkonem oraz z panoramicznym oknem, łazienki z prysznicem z funkcją jacuzzi.

Sole – to apartament 2-pokojowy dla 2-3 osób o pow. około 47 m2 z sufitem z drewna sosnowego, znajdujący się na parterze Casa Azzurra. Złożony jest z sypialni z łóżkiem małżeńskim, z salonu/kuchni z 1-osobową sofą rozkładaną oraz z łazienki z prysznicem.

Omega – to apartament 3-pokojowy dla 4 osób o pow. około 45 m2 znajdujący się na parterze Casa Azzurra. Złożony jest z sypialni z łóżkiem małżeńskim, z drugiej sypialni z łóżkami pojedynczymi, z salonu/kuchni z 2-osobową sofą rozkładaną oraz łazienki z prysznicem.

Nadir – to apartament 3-pokojowy dla 5-6 osób o pow. około 75 m2 znajdujący się na poddaszu Casa Azzurra. Posiada charakterystyczny drewniany dach, a złożony jest z sypialni z łóżkiem małżeńskim z balkonem, z drugiej sypialni z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym, z salonu/kuchni z 2-osobową sofą rozkładaną i balkonem oraz dwóch łazienek z prysznicem.

Internet

W apartamentach, płatny 10 euro/tydzień.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem