Casa Bepin

0

Charakterystyka rezydencji

W skład Casa Bepin wchodzą 3 apartamenty:

Apartament Pino (2-4 osobowy) – Bardzo jasny apartament 2-pokojowy, o powierzchni 40 m2, składający się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, przestronnej sypialni z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym, łazienki z prysznicem. Do dyspozycji gości: parking, balkon, ski room z suszarkami do butów narciarskich, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, toster, czajnik, odtwarzacz płyt DVD na życzenie, suszarka do włosów, pościel i ręczniki wliczone w cenę, małe zwierzęta mile widziane (odpłatnie). Apartament położony na drugim piętrze.

Apartamenty Larice (2-4 osobowy) – Apartament 2-pokojowy, o powierzchni 40 m2, składający się z: pokoju dziennego z rozkładaną sofą i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z prysznicem. Do dyspozycji gości: parking, balkon, ski room z suszarkami do butów narciarskich, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, toster, czajnik, odtwarzacz płyt DVD na życzenie, suszarka do włosów, pościel i ręczniki wliczone w cenę, małe zwierzęta mile widziane (odpłatnie). Apartament położony na drugim piętrze.

Apartament Abete (2-4 osobowy) – Apartament 2-pokojowy, o powierzchni 40 m2, składający się z: pokoju dziennego z rozkładaną sofą i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z prysznicem. Do dyspozycji gości: parking, balkon, ski room z suszarkami do butów narciarskich, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, toster, czajnik, odtwarzacz płyt DVD na życzenie, suszarka do włosów, pościel i ręczniki wliczone w cenę, małe zwierzęta mile widziane (odpłatnie). Apartament położony na pierwszym piętrze.

Internet

Wi-Fi – 15 euro/tydzień.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem