Chalet Sonne

0

Infrastruktura

Rezydencja Chalet Sonne, składająca się z trzech nowych, komfortowo wyposażonych apartamentów, otoczona jest przepięknym krajobrazem Livigno. Mogą Państwo wybierać między apartamentami 2-4-osobowymi lub 4-6-osobowym., w żadnym z nich nie zabraknie TV-SAT, sejfu, dobrze wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki.

Opis apartamentów

Apartament Anemone Alpina – 2-4-osobowy, składający się z przestronnego pokoju dziennego, komfortowo wyposażonego, urządzonego zgodnie z tradycyjnym stylem górskim. A w nim: rozkładana 2-osobowa sofa, TV-SAT, sejf. Apartament składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, aneksu kuchennego z kuchenką mikrofalową i tosterem oraz łazienki prysznicem. Ponadto – ogród z przepięknym widokiem na dolinę, garaż i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Nie akceptuje się zwierząt.

Apartament Botton d’Oro – 4-6-osobowy składający się z przestronnego pokoju dziennego, komfortowo wyposażonego, urządzonego zgodnie z tradycyjnym stylem górskim. A w nim: rozkładana 2-osobowa sofa, TV-SAT, sejf. Apartament składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem małżeńskim lub dwoma łóżkami pojedynczymi, aneksu kuchennego z kuchenką mikrofalową i tosterem oraz łazienki prysznicem. Ponadto – ogród z przepięknym widokiem na dolinę, garaż i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Nie akceptuje się zwierząt.

Apartament Viola – 4-osobowy, składający się z przestronnego pokoju dziennego, komfortowo wyposażonego, urządzonego zgodnie z tradycyjnym stylem górskim. A w nim: rozkładana 2-osobowa sofa, TV-SAT, sejf. Apartament składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem małżeńskim lub dwoma łóżkami pojedynczymi, aneksu kuchennego z kuchenką mikrofalową i tosterem oraz łazienki prysznicem. Ponadto – ogród z przepięknym widokiem na dolinę, garaż i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Nie akceptuje się zwierząt.

Internet

Poprzez kabel sieciowy w apartamentach, płatny 40 euro za tydzień.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem