Park Chalet Village

0

Infrastruktura

Każdy Chalet połączony jest z głównym budynkiem kompleksu “Grand Chalet”, gdzie znajduje się recepcja, sala restauracyjna z widokiem na Livigno, sala śniadaniowa, pub-Tavernetta Amarcord, winiarnia i sala kinowa z wieczornymi seansami

Charakterystyka rezydencji

Kompleks Park Chalet Village znajduje się przy ulicy Via Teola, 5 minut od centrum, oferując komfort pobytu w hotelu, w klimatycznej atmosferze typowo górskich, drewnianych domków, spośród których wyróżnić można: Chalet Gold dla 2 osób, Chalet Prestige dla 3 osób, Chalet Top Family 4 osób, Chalet Top Family / Exclusive dla 5 osób, Chalet Top Family / Exclusive dla 6 osób, Chalet Top Family / Exclusive dla 8 osób, każdy z nich posiada prywatne Spa. W odległości 100m od Parku jest przystanek autobusowy, skąd darmowy autobus (odjeżdża co 15 min) dowozi do centrum Livigno albo wyciągów. Każdy Chalet ma bezpośredni dostęp do własnego, podgrzewanego, garażu (bezpłatnego), gdzie można zostawić sprzęt narciarski w prywatnych szafkach. Coś dla ciała coś dla ducha W każdym domku można skorzystać z własnego, prywatnego Spa oddając się chwilom relaksu przed wolnostojącym kominkiem.

Opis apartamentów

Chalet Gold 2-osobowy, 70m2 parter: salon z sofa rozkładaną , TV Satelitarna, Dvd, szybki Internet WI-FI, lodówka, czajnik elektryczny, pokój 2os.(2 łóżka pojedyncze lub z łóżkiem małżeńskim), łazienka z prysznicem i suszarką do włosów 1 piętro: pokój 2 os. na antresoli /z łóżkiem małżeńskim, TV Satelitarna, szybki Internet WI-FI, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Piętro poniżej poziomu parteru: kącik wypoczynkowy z kominkiem i sofą rozkładaną ; prywatny wellness z Jacuzzi, sauna Tylo, prysznic emocjonalny, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, chromoterapia. Taras wyposażony w parasol, stolik i krzesła i leżak. Każdy Chalet z bezpośrednim dostępem do garażu , recepcji i restauracji.

Chalet Prestige 3-osobowy, 70m2, parter: salon z sofą rozkładaną , TV Satelitarna, Dvd, szybki Internet WI-FI, lodówka, czajnik elektryczny, pokój 2os.( 2 łóżka pojedyncze lub z łóżkiem małżeńskim). Łazienka z prysznicem i suszarką do włosów 1 piętro: pokój 2 os. na antresoli /z łóżkiem małżeńskim, TV Satelitarna, szybki Internet WI-FI, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Piętro poniżej poziomu parteru: kącik wypoczynkowy z kominkiem i sofą ; prywatny wellness z Jacuzzi, sauna Tylo, prysznic emocjonalny , łazienka z prysznicem i suszarka, chromoterapia.

Chalet Top Family lub Chalet Exclusive 4-osobowy, 70 m2, parter: salon z sofą rozkładaną , TV Satelitarna, Dvd, szybki Internet WI-FI, lodówka, czajnik elektryczny, pokój 2os.( 2 łóżka pojedyncze lub z łóżkiem małżeńskim). Łazienka z prysznicem i suszarką do włosów 1 piętro: pokój 2 os. na antresoli /z łóżkiem małżeńskim ,TV Satelitarna, szybki Internet WI-FI, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Piętro poniżej poziomu parteru: kącik wypoczynkowy z kominkiem i sofą ; prywatny wellness z Jacuzzi, sauna Tylo, prysznic emocjonalny , łazienka z prysznicem i suszarka, chromoterapia. Taras wyposażony w parasol, stolik i krzesła i leżak. Każdy Chalet z bezpośrednim dostępem do garażu , recepcji i restauracji.

Chalet Top Family lub Chalet Exclusive 5-osobowy, 85m2, parter: salon z sofą rozkładaną , TV Satelitarna, Dvd, szybki Internet WI-FI, lodówka, czajnik elektryczny, pokój 2os.( 2 łóżka pojedyncze lub z łóżkiem małżeńskim). Łazienka z prysznicem i suszarka do włosów 1 piętro: pokój 3 os. na antresoli /z łóżkiem małżeńskim i 3 łóżkiem 1osobowym, TV Satelitarna, szybki Internet WI-FI, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Piętro poniżej poziomu parteru: kącik wypoczynkowy z kominkiem i sofą ; prywatny wellness z Jacuzzi, sauna Tylo, prysznic emocjonalny , łazienka z prysznicem i suszarka, chromoterapia. Taras wyposażony w parasol, stolik i krzesła i leżak. Każdy Chalet z bezpośrednim dostępem do garażu , recepcji i restauracji.

Chalet Top Family lub Chalet Exclusive 6-osobowy, 70 m2, parter: salon z sofa rozkładaną , TV Satelitarna, Dvd, szybki Internet WI-FI, lodówka, czajnik elektryczny, pokój 2os.( 2 łóżka pojedyncze lub z łóżkiem małżeńskim). Łazienka z prysznicem i suszarka do włosów 1 piętro: pokój 2 os. na antresoli /z łóżkiem małżeńskim, TV Satelitarna, szybki Internet WI-FI, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Piętro poniżej poziomu parteru: kącik wypoczynkowy z kominkiem i 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem małżeńskim ; prywatny wellness z Jacuzzi, sauna Tylo, prysznic emocjonalny , łazienka z prysznicem i suszarka, chromoterapia. Taras wyposażony w parasol, stolik i krzesła i leżak. Każdy Chalet z bezpośrednim dostępem do garażu , recepcji i restauracji.

Chalet Top Family lub Chalet Exclusive 7-8-osobowy, 85m2, parter: salon z sofa rozkładaną , TV Satelitarna, Dvd, szybki Internet WI-FI, lodówka, czajnik elektryczny, pokój 2os.( 2 łóżka pojedyncze lub z łóżkiem małżeńskim). Łazienka z prysznicem i suszarka do włosów 1 piętro: pokój 3 os. na antresoli /z łóżkiem małżeńskim i 3 łóżkiem 1osobowym,TV Satelitarna, szybki Internet WI-FI, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Piętro poniżej poziomu parteru: kącik wypoczynkowy z kominkiem i 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem małżeńskim ; prywatny wellness z Jacuzzi, sauna Tylo, prysznic emocjonalny , łazienka z prysznicem i suszarka, chromoterapia. Taras wyposażony w parasol, stolik i krzesła i leżak. Każdy Chalet z bezpośrednim dostępem do garażu , recepcji i restauracji.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem