Piccola Baita

0

Charakterystyka rezydencji

Typowy przykład regionalnej architektury, rezydencja, która swoim wyglądem zewnętrznym nawiązuje do tradycji budownictwa lokalnego, ale w swych wnętrzach łączy wysokie standardy estetyczne i komfortowe wyposażenie. Rezydencja położona jest na skraju między centrum miejscowości, a wyciągami narciarskimi, czy pieszymi i rowerowymi szlakami, zimą otoczona jest puchową śnieżną kołderką.

Opis apartamentów

Apartament Inverno (6-osobowy) Apartament czteropokojowy, o powierzchni 84 m2 z własnym wejściem, składający się z: przestronnego pokoju dziennego, dobrze wyposażonej kuchni, trzech sypialni, łazienki z wanną z funkcją hydromasażu i drugiej łazienki z prysznicem. Do dyspozycji gości parking, balkon, ogród, barbecue, solarium, sala gier (na zewnątrz rezydencji), ski room z suszarkami do butów narciarskich, kuchnia mikrofalowa, zmywarka, toster, czajnik, TV SAT, odtwarzacz DVD (na życzenie), suszarka do włosów, pralnia, pościel i ręczniki wliczone w cenę, małe zwierzęta mile widziane (odpłatnie), połączenie z internetem (za dodatkową opłatą)

Apartament Autunno (4-6-osobowy) Apartament trzypokojowy, o powierzchni 65m2, rozmieszczony na dwóch poziomach z własnym wejściem, składający się z: przestronnego pokoju dziennego z rozkładaną 2-osobową sofą i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z prysznicem. Do dyspozycji gości: parking, balkon, ogród, barbecue, solarium, sala gier (na zewnątrz rezydencji), ski room z suszarkami do butów narciarskich, kuchnia mikrofalowa, zmywarka, toster, czajnik, TV SAT, odtwarzacz DVD (na życzenie), suszarka do włosów, pralnia, pościel i ręczniki wliczone w cenę, małe zwierzęta mile widziane (odpłatnie), połączenie z internetem (za dodatkową opłatą)

Apartament Estate (2-4-osobowy) Apartament położony poniżej poziomu parteru, dwupokojowy, o powierzchni 45 m2, z osobnym wejściem. Składa się z: przestronnego pokoju dziennego z rozkładaną sofą oraz aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z prysznicem. Do dyspozycji gości: parking, balkon, ogród, barbecue, solarium, sala gier (na zewnątrz rezydencji), ski room z suszarkami do butów narciarskich, kuchnia mikrofalowa, zmywarka, toster, czajnik, TV SAT, odtwarzacz DVD (na życzenie), suszarka do włosów, pralnia, pościel i ręczniki wliczone w cenę, małe zwierzęta mile widziane (odpłatnie), połączenie z internetem (za dodatkową opłatą)

Coś dla ciała coś dla ducha

Do dyspozycji gości oddane w listopadzie 2010 roku: siłownia, sauna i łaźnia turecka (za dodatkową opłatą).

Internet

W apartamentach, płatny 25 euro za tydzień.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem