Kolarstwo górskie – Nine Knights 2015

0
Przed narciarskim szaleństwem do Livigno zawita długo wyczekiwana impreza – Suzuki Nine Knights. Zawody akrobatycznego kolarstwa górskiego odbędą się w dniach 31 sierpnia – 5 października 2015 roku.

Najlepsi zawodnicy za świata wystąpią jak zawsze „na zamku” Suzuki w Passo d’Eira. Dla prawdziwych fanów tej zabawy impreza to niekwestionowany „must watch”. Wśród asów „górala” wystąpią: Sam Pilgrim (Mistrz Świata freeridu) Anton Thelander, Antoine Bizet i wielu innych. Infrastruktura parku, w którym odbędą się zawody pozwala na brawurowe wyskoki na wysokość 6 metrów i długość 15 m.

Będzie na co popatrzeć, wystarczy przyjrzeć się kategoriom głównych nagród – „As przestworzy + najwyżej w powietrzu”, Najlepszy styl, Najlepszy trik. Na zakończenie zawody będą odbywały podczas zachodu słońca co tradycyjnie zostanie uwiecznione w postaci zdjęć i video z ziemi i z powietrza.

Historia Nine Knights MTB rozpoczęła się w 2011 roku i była następstwem zimowych zawodów o tej samej nazwie, które rokrocznie odbywają się w Snowparku Mottolino.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem