Maison da Filip

0

Charakterystyka rezydencji

Rezydencja zatopiona w zieleni, u podnóża doliny Val Federia, w spokojnej okolicy, nieopodal sklepów, restauracji, wyciągów i górskich szlaków, poświęcona Filipowi, protoplaście rodziny Silvestri. Zbudowana według typowych kanonów tradycyjnej architektury regionu. Jej wnętrza są miejscem spotkania tradycyjnych rozwiązań architektonicznych z nowoczesnymi trendami, znajdziecie tu Państwo sześć dobrze wyposażonych apartamentów (z wszelkimi udogodnieniami w aneksach kuchennych, TV SAT, windą i nowoczesną przechowalnią nart).

Apartament 1: O powierzchni 68 m2, 4-5-osobowy, znajdujący się na parterze, składa się z dwóch sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienki z wanną i łazienki z prysznicem, pokoju dziennego z aneksem kuchennym z piekarnikiem, zmywarką do naczyń, TV SAT. Apartament osiągalny windą.

Apartament 2: O powierzchni 70 m2, 4-5-osobowy, znajdujący się na parterze, składa się z dwóch sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienki z wanną i prysznicem, pokoju dziennego z aneksem kuchennym z piekarnikiem, zmywarką do naczyń, TV SAT. Apartament osiągalny windą.

Apartament 3: O powierzchni 58 m2, 4-osobowy, znajdujący się na pierwszym piętrze, składa się z dwóch sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienki z prysznicem, pokoju dziennego z aneksem kuchennym z piekarnikiem, zmywarką do naczyń, TV SAT oraz przestronnego balkonu. Apartament osiągalny windą.

Apartament 4: O powierzchni 58 m2, 4-osobowy, znajdujący się na pierwszym piętrze, składa się z dwóch sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienki z prysznicem, pokoju dziennego z aneksem kuchennym z piekarnikiem, zmywarką do naczyń, TV SAT, niewielkiego balkonu. Apartament osiągalny windą.

Apartament 5: O powierzchni 35 m2, 2-osobowy, znajdujący się na poddaszu, na drugim piętrze, składa się z sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienki z prysznicem, pokoju dziennego z aneksem kuchennym z piekarnikiem, zmywarką do naczyń, TV SAT, przestronnego balkonu. Apartament NIE osiągalny windą.

Apartament 6: O powierzchni 42 m2, 2-3-osobowy, znajdujący się na poddaszu, na drugim piętrze, składa się z sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienki z prysznicem, pokoju dziennego z aneksem kuchennym z piekarnikiem, zmywarką do naczyń, TV SAT. Apartament NIE osiągalny windą.

Internet

Dla gości rezydencji w cenie.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem