Hotel Pastorella

0

Charakterystyka hotelu

Od ponad 40 lat rodzina Claoti wita swoich gości w przyjaznej, rodzinnej atmosferze w centrum Livigno, nieopodal stoków narciarskich.

Infrastruktura

Pokoje z własną łazienką z suszarką do włosów oraz: TV SAT, sejf, telefon, mały narożnik i balkon. Ponadto, w hotelu znajdą Państwo tawernę, salę telewizyjną, salę restauracyjną z pizzerią, strefę fitness z sauną, łaźnią turecką i jacuzzi. Dodatkowo, hotel posiada sklep bezcłowy oraz perfumerię, w którym klienci hotelu są uprawnieni do 5% zniżki.

Wasz własny kąt

Czekają na Państwa przestronne, urządzone z dbałością o szczegóły pokoje, wszystkie wyposażone we własną łazienkę z suszarką do włosów, TV SAT, sejf, telefon, mały narożnik i balkon.

Od kuchni

Restauracja Pastorella znajduje się na przeciwko wyciągów narciarskich, kilka sekund od głównego placu, pośród jej gościnnych wnętrz będziecie Państwo mogli zasmakować typowych lokalnych specjalności. Na przyległym do niej tarasie można się zrelaksować po zakupach przy wybornym winie.

Coś dla ciała, coś dla ducha

Po dniu pełnym narciarskich wrażeń przychodzi czas na zasłużony relaks w hotelowym wellness center, gdzie możecie się poddać ciepłu łaźni fińskiej lub otoczyć się chmurą pary, wzbogaconą w ziołowe aromaty, w łaźni tureckiej. Wszystko zapięte na ostatni guzik, aby zagwarantować Państwu kompletny wypoczynek. Strefa fitness została przygotowana tak, aby w jak najwyższym stopniu wykorzystać jej możliwości relaksujące i detoksykacyjne i jak najlepiej wpłynąć na umysł i ciało. Wyposażona w jacuzzi, saunę, aromatyczną łaźnię turecką i leżaki relaksujące.

Za kulisami

Najwyższa jakość za najlepszą cenę.

Internet

I nternet Wi Fi w cenie w całym hotelu.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem