Appartamenti Toila/Minelli

0

Charakterystyka rezydencji

Appartamenti Toila i Minelli – wspaniale położony, bo znajduje się bezpośrednio przy Deptaku w Livigno (Via Plan 379), przy samym stoku i wyciągach. Urządzony w typowo górskim stylu, bardzo przytulny i wyposażony w ekspres do kawy, kuchenkę mikrofalową, piekarnik, TV, pralkę. W cenę wliczone są już pościel i ręczniki. Dodatkowo do dyspozycji gości miejsce w garażu (dotyczy tylko apartamentu Minelli).

Apartament Toila 1 – apartament 3-pokojowy 6-osobowy, składa się 2 sypialni 2-osobowych, salonu/jadalni z 2-osobową rozkładaną sofą i dobrze wyposażonej kuchni, a także balkonu i łazienki z prysznicem.

Apartament Toila 2 – apartament 3-pokojowy 6-osobowy, składa się 2 sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim, jedna z pojedynczymi), pokój dzienny z rozkładaną 2-osobową sofą i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, balkonu i łazienki z prysznicem

Apartament Minelli – składa się z dwóch sypialni, z czego jednej z łóżkiem małżeńskim, a drugiej z łóżkami pojedynczymi, salonu z sofą oraz balkonem, a także dobrze wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem.

Internet

Internet Wi-Fi gratis.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem