Chalet Mottolino

0

Charakterystyka rezydencji

Chalet Mottolino jest nowym budynkiem usytuowanym przy centrum miasteczka, naprzeciwko gondolki Mottolino. Tuż przy rezydencji znajduje się przystanek autobusowy. Apartamenty wyposażone są we wszystkie możliwe udogodnienia: telewizja satelitarna, suszarka do włosów, autonomiczne ogrzewanie, dobrze wyposażona kuchnia z kuchenką mikrofalową, zmywarka do naczyń, ekspresem do kawy i kuchenką z płytek ceramicznych. Zapewniona jest również pościel. Miejsce parkingowe oraz garaż na życzenie gości. Ponadto, ogrzewany ski-room wyposażony w odpowiednie szafki z kluczem dla każdego apartamentu.

Opis apartamentów:

Apartament nr 8 Bucaneve Apartament 1-pokojowy 2-osobowy znajdujący się na drugim piętrze. Posiada wygodne łóżko małżeńskie, mały ale dobrze wyposażony aneks kuchenny (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik), poza tym w apartamencie znajduje się również sejf, TV sat, łazienka z wanną i suszarką do włosów.

Apartament nr 1 Cardo, nr 2 Narciso, nr 3 Genziana Apartament 1- pokojowy 2-osobowy znajdujący się na parterze. Posiada wygodne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze, mały ale dobrze wyposażony aneks kuchenny (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik), poza tym w apartamencie znajduje się również sejf, TV sat, łazienka z wanną i suszarką do włosów.

Apartament nr 11 Viola Apartament 1-pokojowy 2-3 osobowy znajdujący się na poziomie ulicy. Posiada 3 łóżka pojedyncze lub łóżko małżeńskie i łóżko pojedyncze. Poza tym w apartamencie znajduje się mały ale dobrze wyposażony aneks kuchenny (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik), poza tym w apartamencie znajduje się również sejf, TV sat, łazienka z wanną i suszarką do włosów.

Apartament nr 9 Anemone Apartament 2-osobowy będący perełką rezydencji. Składa się z sypialni z dwoma balkonami, kuchni z płytą grzewczą, lodówką, mikrofalówką z piekarnikiem, zmywarką do naczyń, TV sat. Dodatkowo sejf oraz łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Apartament nr 6 Silene Znajdujący się na pierwszym piętrze apartament 3/4- osobowy. Znajduje się w nim sypialnia z 3 łóżkami ( w tym łóżko małżeńskie i pojedyncze lub 3 łóżka pojedyncze), salon z dwoma balkonami i wygodną rozkładaną sofą, kuchnia z płytą grzewczą, lodówką, mikrofalówką z piekarnikiem, ekspresem do kawy, czajnikiem. Poza tym w apartamencie znajduje się również łazienka z prysznicem i suszarką do włosów oraz sejf.

Apartament nr 4 Margherita, nr 5 Stella Alpina Znajdujący się na pierwszym piętrze 4/5- osobowy apartament składa się z dwóch sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z łóżkami pojedynczymi lub małżeńskim i balkonem). Dodatkowo w skład tego apartamentu wchodzi salon z balkonem, kuchnia z płytą grzewczą, lodówką, mikrofalówką z piekarnikiem, ekspresem do kawy, czajnikiem.

Apartament nr 7 Botton d’Oro Apartament 5/6-osobowy rozmieszczony jest na dwóch poziomach. Na pierwszym znajduje się sypialnia z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi, przestronny salon z balkonem oraz kuchnia wyposażona w płytę grzewczą, lodówkę, mikrofalówkę z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na drugim poziomie znajduje się duża sypialnia z czterema łóżkami pojedynczymi. Ponadto w apartamencie znajduje się również TV sat oraz sejf.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem