Golf Hotel Pare’

0

Charakterystyka hotelu

Położony w spokojnej okolicy na skraju lasów Teola, dysponujący przepięknymi widokami z dużym basenem i tarasem, gdzie można się zrelaksować pod koniec dnia pełnego narciarskich wrażeń. Jeśli zajdzie taka potrzeba można dotrzeć do centrum miejscowości po krótkim 15-minutowym spacerze lub za pomocą skibusa.

Wi-Fi w całym hotelu dla gości hotelowych bezpłatny.

Infrastruktura

Restauracja, bar, recepcja, sala TV, winda, piano-bar, przechowalnia sprzętu narciarskiego, sejf, parking. Łazienka z WC, TV-SAT, suszarka do włosów, telefon, szlafrok (na zamówienie). Część pokoi z balkonem.

Wasz własny kąt

Z okien 37 pokoi możecie napawać się pięknem górskich pejzaży Livigno, zieleni, łąk i lasów. Przestronne pokoje urządzone są w stylu vintage, ponadto istnieje możliwość dostawki łóżka dla dzieci.

Od kuchni

Od śniadania po kolację restauracja Hotelu Pare’ oferuje szeroki wybór dań. Każde danie jest przyrządzone z myślą o osobach aktywnych oraz o dzieciach. Śniadania dostarczą naturalnej energii niezbędnej do beztroskiego szusowania po stokach czy pieszych wycieczek. Podczas kolacji nie zabraknie typowych regionalnych dań oraz smakołyków uwielbianych przez dzieci od pizzy po frytki. Nie brakuje też wygodnych foteli, z których można podziwiać górskie krajobrazy Livigno podczas „aperitivo” o zachodzie słońca.

Coś dla ciała, coś dla ducha…

Po całym dniu spędzonym na nartach hotelowe wellness center oferuje Państwu prawdziwe schronienie i wypoczynek. Możecie się odprężyć na basenie podziwiając piękne panoramy złotych o zachodzie słońca gór, oddać się w ręce wyspecjalizowanych masażystów lub rozkoszować się ciepłem sauny. Dzięki tym zabiegom wszelkie zmęczenie i stres odpłyną niepostrzeżenie.

Za „kulisami”

Będziecie blisko świetnego centrum narciarskiego, a po aktywnym dniu zrelaksujecie się w hotelowym basenie.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem