La Dormeuse

0

Charakterystyka rezydencji

Kameralna willa dla tych, którzy szukają przytulnego, komfortowego kąta, kochają proste, ale niepozbawione smaku rozwiązania i spokojne wakacje w samym sercu natury. Rezydencja zaprasza do stylowych apartamentów gustownie urządzonych i świetnie wyposażonych w czajnik, kuchenkę mikrofalową, TV-sat LCD oraz DVD, suszarkę do włosów, autonomiczne ogrzewanie. Możliwość wynajęcia ogrzewanego garażu. Rezydencja dysponuje też wszelkimi sprzętami dla dzieci począwszy od buteleczek po spacerówkę. Położona w pięknej okolicy Sanrocco, w pobliżu rzeki, 1 km od rejonu narciarskiego Mottolino i około 1,2 km od centrum. Rezydencja dysponuje pięcioma komfortowo urządzonymi apartamentami dla 2-5 osób – każdy z nich posiada swój niepowtarzalny styl:

LETIZIA – apartament 1-pokojowy dla 2 osób, 25 m2, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

LA STUBE – apartament 2-pokojowy dla 2 osób, 40 m2, położony poniżej poziomu parteru, składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z rozkładaną sofą oraz aneksem kuchennym, łazienki.

DORMEUSE – apartament 2-pokojowy dla 2-4 osób, 50 m2, zrobiony w starodawnym drewnianym stylu, składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z rozkładaną sofą oraz aneksem kuchennym, łazienki.

ANGELI – apartament 3-pokojowy dla 5 osób, 50 m2 na poddaszu, składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem pojedynczym, pokoju dziennego z rozkładaną sofą oraz aneksem kuchennym, 2 łazienek (jedna z hydromasażem).

NETTUNO – apartament 3-pokojowy dla 4 osób, 60 m2, składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkami pojedynczymi, pokoju dziennego z rozkładaną sofą oraz nowoczesnym aneksem kuchennym, łazienki z hydromasażem.

Internet

W apartamentach, Wi-Fi gratis.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem