Livigno – stacja narciarska, która podbiła serca polaków

0
Livigno w ostatnich latach stał się wśród Polaków bardzo popularnym ośrodkiem narciarskim, składa się na to kilka czynników takich jak: wysoko położone trasy zjazdowe od 1 800 do 3 000 mnpm, które zapewniają pewny śnieg od początku do końca sezonu, nowoczesna i rozbudowana, ale jednocześnie zwarta infrastruktura narciarska położona na dwóch przeciwelgłych zboczach doliny (Motolino i Carosello 3000) oraz strefa wolnocłowa pozwalająca na dokonanie tanich zakupów w jednym z pośród 200 sklepów umiejscowionych na deptaku ciągnącym się wzdłuż miejscowości.

Miejscowość ta przez swój specyficzny mikroklimat często nazywana jest „Piccolo Tibet”. Śnieg leży tu od początku grudnia do połowy maja. Właśnie dlatego w Livigno proponujemy Państwu rozpocząć sezon zimowy.

Po nartach

Ogromna ilość pubów, pizzerii, restauracji i dyskotek sprawia, iż jest to doskonałe miejsce dla ludzi, którzy w ciągu dnia szaleją na stokach a wieczorem na parkietach dyskotek. Dodatkowym atutem tego miejsca jest strefa wolnocłowa i co się z tym wiąże, niezliczona ilość sklepów z niedrogim alkoholem, perfumami i sprzętem elektronicznym. Panie, które uwielbiają zakupy, znajdą tu najnowsze modele okularów Chanel, torebki Furli, paski Roberto Cavalli oraz biżuterię Gucciego. Panowie mogą spróbować swoich sił za kierownicą sportowych samochodów Subaru Impreza oraz Mitshubishi Lancer Evolution na oblodzonych drogach w Livigno.

Redakcja portalu Livigno-narty.pl

Skomentuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA NARTY TYLKO DO LIVIGNO!

 

WPISZ SWÓJ EMAIL!

I czekaj na świetne oferty

Zapoznałem się z regulaminem